על החברה

אלקטרה פתרונות חניה הנה החברה המובילה בארץ בתחום מתקני חנייה על כל סוגיהם, מכפילי חניה ומתקני חניה רובוטיים (מתקני חניה אוטומטיים).

אלקטרה פתרונות חניה מעסיקה צוותים מובילים הן בתחום התכנון, הן בתחום הביצוע והן בתחום השרות, ומאפשרת לך כלקוח להתאים את הפתרון המיטבי עבורך בהיבט האיכות, האמינות והעלות.

המערך האנושי והכלים הלוגיסטיים מאפשרים לעדכן אותך, הלקוח, בכל שלב במצב הפרויקט, ולקבל החלטות בזמן אמת,  אשר יאפשרו לך לקבל את המוצר המתאים ביותר לצרכיך. השילוב של יצרנים מובילים בעולם עם אלקטרה, שהיא מתקין ונותן השירות המוביל בארץ, מאפשר לך כלקוח לקבל את הפתרון המיטבי עבורך בהיבט האיכות, האמינות והעלות.

אלקטרה פתרונות חניה מובילה את תחום פתרונות החנייה בארץ תוך שימוש במגוון רחב של תצורות וטכנולוגיות. החברה מעסיקה צוותים מובילים הן בתחום התכנון הן בתחום הביצוע ובתחום השרות. 

אלקטרה פתרונות חנייה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של: 

  1. קלאוס מולטיפרקינג בע"מ (Klaus Multiparking GmbH) גרמניה
  2. אאוטק פרקינג סיסטמס (Autech Parking Systems) קוריאה
  3. יו-טרון (U-tron) ישראל 

החברה מספקת את כל פתרונות החניה המכניים:

מכפילי חניה עם בור

מכפילי חניה ללא בור

מתקני חניה סמויים (מתקני חניה טמונים)

מתקני חניה חצי אוטומטים

מתקני חניה רובוטים (מתקני חניה אוטומטים)

 

חברת קלאוס מולטיפרקינג גרמניה (Klaus Multiparking) היא החברה המובילה בעולם בתכנון, ייצור והתקנת פתרונות חנייה מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים. חברת קלאוס גרמניה פעילה בארץ החל משנת 1975 והתקינה במהלך השנים אלפי מקומות חנייה על גבי מתקנים מכניים חצי אוטומטיים ואוטומטיים, במגוון בנייני ציבור, משרדים, בנייני מגורים וחניונים, הכול תוך הקפדה על איכות המוצר ועמידותו לאורך שנים, לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה. המוצרים נהנים מאיכות חומרי גלם מהשורה הראשונה, דבר המבטיח עמידות המתקנים, אמינות ופעילות לאורך שנים . התכנון והייצור הקפדניים של המוצר מבטיחים שימוש רציף ובטוח כמעט ללא תקלות. החברה מחזיקה בכ- 80 סוכנים מורשים ברחבי העולם על פני 5 יבשות.


חברת אאוטק (Autech) היא אחת מהחברות הגדולות בעולם למתקני חנייה אוטומטים (חניה אוטומטית). בעלת עשרות אלפי מקומות חנייה מותקנים בקוריאה, ופועלים בהצלחה במשך למעלה מ 50 שנה. לחברה מגוון פתרונות למתקנים אוטומטים ביעילות גבוהה וזמני הכנסה והוצאה קצרים במיוחד.

חברת יו-טרון (U-tron) היא מובילה עולמית בפיתוח, תכנון וייצור של מערכות חנייה אוטומטיות. לחברת U-tron פתרונות חנייה המאפשרים ניצול מקסימלי של השטח בחניונים קטנים, ופתרונות לקיבולת ותפוקות חניה גדולים, עבור חניונים של מאות מקומות חניה ויותר. פתרונות החנייה האוטונומיים שך U-tron מתאפיינים באמינות גבוהה, המוכחת לאורך שנים רבות בארץ ובחו"ל. 


"אלקטרה פתרונות חנייה" רואה חשיבות עליונה במתן שרות מעולה וזמינות לאורך כל שעות היממה. הפעילות שלנו נסמכת על מערך השרות הרחב של "אלקטרה מעליות" - חברת המעליות המובילה בישראל. אלקטרה מעליות מתכננת, מייצרת, מתקינה ונותנת שרות לצרכים המורכבים ביותר של בניינים מודרניים, ובכלל זה למעליות הגבוהות והמהירות ביותר. שיתוף הפעולה עם אלקטרה מעליות מאפשר לאלקטרה פתרונות חנייה להרחיב את מערך הפתרונות שלה, ולהציע ללקוחותיה מוצרים איכותיים בחזית הטכנולוגיה העולמית ושרות אמין ומעולה בפריסה ארצית, 24 שעות ביממה, על בסיס מוקד השרות של אלקטרה מעליות.

אלקטרה פתרונות חנייה ממשיכה לצעוד עם הפנים אל העתיד, ופועלת לפיתוח מוצרים ופתרונות נוספים, במטרה לספק מענה מיטבי לבעיות חנייה בכל מקום בישראל, ולהבטיח איכות חיים טובה יותר.