על החברה

אלקטרה פתרונות חניה הנה החברה המובילה בארץ במתן פתרונות למתקני חנייה במגוון רחב של תצורות וטכנולוגיות.

פרופיל חברה

אלקטרה פתרונות חניה מעסיקה צוותים מובילים הן בתחום התכנון, הן בתחום הביצוע והן בתחום השרות, ומאפשרת לך כלקוח להתאים את הפתרון המיטבי עבורך בהיבט האיכות, האמינות והעלות.
אלקטרה פתרונות חנייה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת קלאוס מולטיפארקינג גרמניה – החברה המובילה בעולם בתכנון, ייצור והתקנת פתרונות חנייה מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים.

חברת קלאוס מולטיפארקינג (KLAUS Multiparking GmbH) פעילה בארץ החל משנת 1975, והתקינה במהלך השנים אלפי מקומות חנייה על גבי מתקנים מכניים חצי אוטומטיים ואוטומטיים, במגוון בנייני ציבור, משרדים, בנייני מגורים וחניונים, הכול תוך הקפדה על איכות המוצר ועמידותו לאורך שנים, לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.
המוצרים נהנים מאיכות חומרי גלם מהשורה הראשונה, דבר המבטיח מניעת חלודה וקורוזיה במשך שנים. 
התכנון והייצור הקפדניים של המוצר מבטיחים שימוש רציף ובטוח כמעט ללא תקלות.
החברה מחזיקה בכ-80 סוכנים מורשים ברחבי העולם על פני 5 יבשות.

כחברה-בת של קבוצת אלקטרה, אלקטרה פתרונות חנייה נהנית מחוסן כלכלי ומסינרגיה בתחום האלקטרומכני עם החברה האחות, אלקטרה מעליות, חברת המעליות המובילה בישראל. אלקטרה מעליות מתכננת, מייצרת, מתקינה ונותנת שרות לצרכים המורכבים ביותר של בניינים מודרניים ובכלל זה למעליות הגבוהות והמהירות ביותר.

תקנים: מתקני החניה מיוצרים עפ"י התקן האירופי ובפיקוח מכון התקנים הגרמני TUV. ההתקנה מבוצעת עפ"י הוראות היצרן. מכון התקנים הישראלי אימץ את התקן האירופי EN14010  והגדירו כתקן הישראלי למתקני חנייה ת"י 5437. בסיום ההתקנה מתבצעת בדיקה וניתן אישור ע"י בודק מוסמך מטעם משרד התמ"ת הישראלי, לפעולת המתקנים והתאמתם לתקן.  על סביבת המתקנים חל חוק התכנון והבנייה לעניין מעקות ומסעדים.

אלקטרה פתרונות חנייה ממשיכה לצעוד עם הפנים אל העתיד ופועלת לפיתוח מוצרים ופתרונות נוספים, במטרה לספק מענה מיטבי לבעיות חנייה בכל מקום בישראל ולהבטיח איכות חיים טובה יותר.

 

חזון החברה

באלקטרה פתרונות חניה אנו מאמינים בגישה המביאה לידי ביטוי את שיתוף האינטרסים הרחב עם לקוחותינו.  

מתוך החזון של שיתוף אינטרסים, נגזרת התפיסה של הקשבה לצרכי הלקוח, והעמדת המשאבים הנדרשים למענה מלא ומידי לצרכיו, וזאת באמצעות תקשורת יעילה עימו בכל שלבי הביצוע. כמו כן, אנו מעמידים פתרונות לצרכים המורכבים ביותר של הלקוח, תוך התבססות על קדמת הטכנולוגיה והעמדת המשאבים הרחבים של אלקטרה.

מערכות המידע והטכנולוגיה המתקדמת מבטיחים טיפול אישי בכל אחד ממאות הלקוחות הנמצאים בשלבים שונים של ביצוע פרויקטים עם החברה.

צור קשר עם אלקטרה פתרונות חניה עוד היום.